Account - Centrum rozliczeń finansowych - Biuro Rachunkowe Lębork

"Account" to biuro rachunkowe świadczące szeroki zakres usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm. Siedziba naszej firmy mieści się w Lęborku.

Nasze biuro powstało na bazie bogatych doświadczeń zawodowych oraz odpowiedniej wiedzy merytorycznej potwierdzonej dyplomami uczelni wyższych.

Zdobyte doświadczenie zawodowe oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne to gwarancja, że posiadamy niezbędne kwalifikacje do prowadzenia księgowości firm niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, branży oraz formy prawnej obsługiwanego podmiotu gospodarczego.

W trosce o jakość naszych usług i satysfakcję naszych klientów, pracujemy z głębokim zaangażowaniem w sprawy klienta oraz dbamy o ich indywidualne potrzeby. Dodatkowymi atutami dla naszych klientów będą niewątpliwie: lokalizacja biura w centrum miasta, atrakcyjne ceny, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, terminowa realizacji usług oraz uzyskana przez nas Licencja Ministra Finansów na prowadzenie działaolności.

 

"Account" S.C.

Centrum Rozliczeń Finansowych
Dariusz Pianko & Adam Hoffmann

księgowy Lębork

Biuro rachunkowe Lębork

Katalog SEO

Account - księgowość Lębork